ceskyterrier.1w.lv

 


Karstā vasara un grimstošs čehu sunītis


Šogad vasara padevusies varen karsta. Līdz ar to gan Bročekam, gan citiem zvēriem ir iespēja demonstrēt savas iemaņas peldēšanas mākslā, pie viena lieliski atvēsinoties.  Diemžēl peldētāja karjeras sākums Bročekam padodas diezgan neveikli -- garais dibens velk uz leju pārējo ķermeni, tā, ka brīžiem ārā no ūdens paliek tikai degungals. Ja jūnijā likās, ka šis nu gan nekad nekāds peldētājs nebūs, tad līdz jūlija beigām Bročeks peldēšanas mākslu jau izkopis līdz zināmai virtuozitātei -- šnākdams un sprauslodams kā upes tvaikonis kuļ ūdeni, airēdamies ne tikai ar ķepām, bet arī sparīgi piepalīdzēdams ar asti.
...
Komentāri (0)  |  2010-08-04 01:53  |  Skatīts: 946x

Lasīt tālāk.


Broček Bjeliczkow ierodas jaunajās mājās


Bročeks (jeb smalkā čehu vārdā Broček Bjeliczkow) ir čehu terjers, kurš kā pirmais šīs šķirnes pārstāvis Latvijā ieradās 2008.gada jūlija sākumā. Pirmajā mirklī šķita, ka mums atvests mazs, pūkains kamolītis, bet nebija vajadzīgs daudz laika, lai saprastu, ka paši savā mājā esam ieveduši mazu velnēnu spīdīgā kažociņā. Ja pirmajā mirklī kucēns, kurš bija mērojis ceļu no pašas Čehijas, rāmi tupēja klēpī un ošņāja gaisu, tad jau pēc dažām minūtēm aizrautīgi grauza visu, ko vien varēja atrast uz mašīnas aizmugurējā sēdekļa, īpašu interesi izrādot par drošības siksnām un saimnieka mugursomas lencēm. Netika smādēta arī roka.
...
Komentāri (2)  |  2010-02-25 05:18  |  Skatīts: 1844x

Lasīt tālāk.


Mēs un zvēri


 Labdien, mājas lapas lasītāj!
Mani sauc Laura un šajā lapā vēlos iepazīstināt ne tikai ar čehu terjeru (kas ir nopietns zvērs un ziemā ēd gandrīz visu), bet arī ar citiem mūsu mājas iemītniekiem - gan divkājainiem, gan četrkājainiem.
Par sevi varu pastāstīt ļoti īsos vārdos - pēc darba pieredzes gan ikdienas laikrakstā, gan pašvaldības iestādē šobrīd esmu meklējumu fāzē - mājsaimniece ar radošu ievirzi un kinologa diplomu.
Kā nākamo vērts pieminēt mūsu mājas izteiktāko "suņinieku" - astoņus gadus veco Elīzu, kura pašlaik mācās otrajā klasē un jau vairākkārt iemēģinājusi roku kā hendlers dažādās suņu izstādēs.
...
Komentāri (0)  |  2010-02-25 02:57  |  Skatīts: 813x

Lasīt tālāk.